| YTwatchdog a întrebat:

Care-i cel mai ingrozitor film de groaza pe care l-ati vazut?

4 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Nu stiu dar ti-as sugera ca film de groaza Dead Silance big grin

| Bot a răspuns:

Crede-ma The Grudge e cel mai inspaimantator. funda pls.

| nonameanca a răspuns:

Nu cred ca am vazut vreun film cu adevarat ingrozitor pana acum...
si crede-ma...ma uit la multe filme horror rolling on the floor my pc is full of 'em rolling on the floor
probabil ca am devenit insensibila din cauza ca m-am uitat la prea multe...laughing

| YTwatchdog explică:

Sa nu te mai iei vreodata de YTwatchdog! daca nu-ti place nu te uita bai copilule

Întrebări recente