| ateuNEGATIV a întrebat:

Care este din timisoara si stie unde pot inchiria carti si cat ma costa?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

La biblioteca si e gratis.Nu sunt din timisoara, sunt dintr-un oras mult mai mic, si crede-ma biblioteca are toate editiile twilight, sara brown si orice carte aparuta anul trecut.Nu sunt multe, 2-3 exemplare, dar sunt.

| ateuNEGATIV explică (pentru valentingb):

Nu ma intereseaza twilight, sara brown, dar multumesc de informatie, am bibloteca si la scoala o sa vad daca si acolo se poate imprumuta

4 răspunsuri:
| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Nu sunt de acolo, dar de ce nu te duci la o biblioteca?

| didi2802 a răspuns:

De ce nu te duci la biblioteca? Nu te costa nimic acolo.

| didi2802 a răspuns:

Eu sunt din Timisoara si stiu ca in fiecare cartier ar trebui sa fie o biblioteca de unde poti imprumuta carti gratis pe o perioada de timp ca de ex. 2 saptamani etc....biblioteca judeteana e diferita totusi, nu te lasa sa iei carti imprumut ci te lasa sa le citesti acolo.