| Amiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Care este serialul vostru preferat? De ce?

14 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Sunt un mare fan al serialelor..Imi place misterul si SF-ul din anumite seriale, dar si romance-ul si suspansul din altele. Iti recomand: Gossip girl, 90210, Glee, Supernatural, The vampire diaries, Fringe, How I met your mother, The big bang theory, Two and a half man...
Insa un serial care mi-a ramas in memorie desi l-am vazut cu ceva timp in urma si pe care il pot numi preferatul meu este un serial spaniol, produs si transmis de Antena 3..se numeste "El internado"..si povestea aparent simpla la inceput m-a marcat prin complexitatea si oarecum realismul ei.

| AndutzaAndu a răspuns:

The Vampire Diaries. De ce? Păăăi pentru că este acţiune, suspans şi toate cele, chiar merită văzut! În plus, actorii sunt foarte drăguţi şi joacă foarte bine. big grin
Bine că pe lângă ăsta mai sunt şi alte seriale care îmi plac mult...

| RoxxuInna a răspuns:

The Vampire Diaries.
Pentru ca e cel mai tare serial. Actorii sunt foarte draguti. Si merita vazut!

| Ioananmt a răspuns:

Iubiri Secrete.Pentru ca cu fiecare episod vin cu noi aventuri si te surprind mereu!

| AriaLove a răspuns:

Pretty Little Liars. Pentru ca e un serial foarte reusit pentru adolescenti, fiecare episod te tine in suspans, iar actorii sunt foarte buni.

| wforweirdo a răspuns:

Nu ştiu dacă sunt chiar seriale, dar îmi place să mă uit la NY Ink, Miami Ink, mai era ceva la TV cu dependenţe stranii, chestii de genul ăla.

| CharlieHarper a răspuns:

My preferate-Two and a half men, dar cam sucks după ce a plecat Charlie.

| ღNuTzAღ a răspuns:

Dnevniki Vampira

| Snowclaw a răspuns:

Ei...ginga denstsu weed

| ozn2012 a răspuns:

Two And a Half Men

| RedHots a răspuns:

Buna. Mie imi place foarte mult Gossip Girl. Motiv: Actorii, Povestea dintre Chuck si Blair, Intrigi. (Cele mai frumoase sunt sezoanele 1 si 2)

| Patrykya777 a răspuns:

The Vampire Diaries (TVD), deoarece este un serial foarte placut pentru adolescenti, cu niste actori care isi fac foarte bine treaba!

| dragosdark555 a răspuns:

Al meu este "Romanii au talnet"dar s-a terminatcrying. Pentru ca acolo vezi:1.Show,2.uimire(cristian gog), 3. E intresant.(funda?big grin)

| beyutzapop0987654321 a răspuns:

Tot Iubiri Secrete de pe Prima tv il adorrrr, deoarece este foarte multa actiune si nu ai cum s ate plictiseste si app inceme de luni pana marti de la 7:30 la 8:30