| alexralu34 a întrebat:

Care este serialul(serialele) vostru preferat si de ce?

Răspuns Câştigător
| nonameeee a răspuns:

Skins (UK), pentru ca personajele sunt conturate si este o drama de calitate care te transpune in experientele adolescentilor si in lumea lor. E foarte addictive, foarte interesant inca de la primul episod.

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Mie imi place serialul "Rebelde". Chiar daca este vechi mi se pare o poveste destul de draguta happy.

| Deealovestpu a răspuns:

Dr. House, e genial omu e modelul meu in viatabig grin, chiar iti sugerez sa te uiti.

| ginamagheru a răspuns:

Pretty little liarslove struck e foarte interesant si mereu te intrebi ce o sa se intample mai departelove struck

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Dragoste si Pedeapsa ( Ask Ve Ceza ) de

pe kanal d este serialul meu preferat deoarece este o drama plina de suspans. uneori de tafce si sa plangi. Yaso si Savas :X:X:X:X

| rrooxyyyy a răspuns:

Serialul meu preferat era mostenirea de pe pro tv

| TheWomanInBlack a răspuns:

Serialele mele preferate sunt:The vampire diaries pentru ca e o poveste uimitoare plina de dragoste,amuzament,suspans, drama; Supernatural deoarece iubesc horor`urile mai ales cele care sunt si pline de comedie; Cougar town, deoarece e foarte amuzant si Pretty little liars fiindca e plin de mister.Ti le recomand cu incredere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretty little liars :X pentru ca pur si simplu ma face foarte curioasa la ce se va intampla la urmatorul episod:X e chiar foarte tare serialul:X
si imi place foarte mult si Gossip Girl. pentru ca e chiar fain...love struck
Tie ce serial/e iti placsmug?