| Denysa-Myhaela a întrebat:

Care esti din Ploiesti si zi-mi si mie niste sali de fitness din Ploiesti si site-uri cu sali de fitness din Ploiesti dca exista pls:d

Răspuns Câştigător
| giulia_6563 a răspuns:

Gigress Com SRL Ploiesti, sali de fitness si aerobic, sali de dans din judetul Prahova, Fitness.Gimnastica
Adresa: Intrarea Arinului 3, Ploiesti, judetul Prahova
Telefoane: 0244-598. 963
. Power Fitness SRL Ploiesti, sali de fitness si aerobic, sali de dans din judetul Prahova, Gimnastica aerobica.
Adresa: Strada Mihai Eminescu 7, Ploiesti, judetul Prahova
Telefoane: 0244-595. 005
. Sala de Sport Octavian Belu Ploiesti, sali de fitness si aerobic, sali de dans din Prahova, Sala pentru. practicare sporturi. Fitness.Gimnastica. Baschet. Volei. Tenis
Adresa: Strada Trei Ierarhi 10, Ploiesti, judetul Prahova
Telefoane: 0244-525. 753
. Vural Com SRL Ploiesti, sali de fitness si aerobic, sali de dans din judetul Prahova, Teren de tenis.Fitness.Culturism
Adresa: Strada Strandului 53, Ploiesti, judetul Prahova
Telefoane: 0244-596. 377
. Tae Bo sigur se practica la Sindicate si la Nord.
La Nord gasesti cam ce aparat doresti; sunt convinsa ca si sala de la sindicate este destul de bine dotata. mult noroc sper sa fii multumita.

3 răspunsuri:
| Viuvi a răspuns:

Pai sunt mai multe, eu stiu de una sigur e langa mega image.
Si inca una pe langa scoala 24 -nu stiu sigur -
:D
uite : http://www.garbo.ro/......iesti.html
Sper ca te-am ajutat cumva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.fitnessnico.ro/