| dsada a întrebat:

Care imi da niste intrebari pentru oracol. dar pe capitole 1 date personale 2 preferinte 3 dragoste si 4 ce credeti despre mine, ce inseamna viata, moarte etc cele mai multe si frumoase primesc funda

3 răspunsuri:
| dsada explică:

Ysa nu vreau etc, ti-e lene sa scrii?

| lala178 a răspuns:

1.Numele si prenumele; Data nasterii; Zodia; Scola; Orasul, etc.
2.Filme/muzica/carti preferate; bauturi/mancaruri/deserturi preferate;
3.Ai prieten/a?; Daca da, cum il/o cheama?; Daca nu, de ce?; Crezi in dragoste la prima vedere?; etc.
4.Intreaba'i ce cred despre tine, daca esti o persoana buna, daca i'ai ajutat in anumite situatii, ce ar trebui sa schimbi(nu trebuie sa ii asculti);

| lyrics a răspuns:

3.la ce varsta te'ai sarutat prima oara?
cum a fost primul sarut?
cum ai vrea sa fie persoana ideala?
ce reprezinta dragostea pentru tine?