| Andreeanichita a întrebat:

Care imi da si mie niste statusuri pentru fostul prieten va rog cele mai multe si frumoase are funda

2 răspunsuri:
| mihaelaScumpaA a răspuns:

Stai suparat intr-un colt si plangi! tu tiai distrs ziua de ieri ai ignorat ziua de maine! stii ceva pleacA>binee?
decat sati iau ani tai de frumesete, decat sami ieii anii meii de frumusete mai bine pleci.binee?
stii asi fi scris in jurnal ca am gasit un baiat de treaba, dar asi fi spus oo mare minciunalaughing