| DjAnnaLove a întrebat:

Care imi da si mie un status frumos, frumos de dragoste are o fundita :Xwinking

1 răspuns:
| Alex_4425 a răspuns:

Love is in the air everywhere you look around

Love is in the air...

As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri…

Daca vei sta pe gandurii si te vei intreba, de ce traiesti un tainic glas iti va raspune :sa lupti, sa speri si sa iubesti…

Sursa: http://www.statusuri-noi.com/statusuri-de-dragoste-5/statusuri-noi/16/ Funda :)