| Privat_3121 a întrebat:

Care imi da un program sa editez culoarea ochiilorr... dar sa fie ceva bun. si daca sa poate sa vad si un tutorial :X. dau fundita

12 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

E bun si gimp`ulbig grin:X
Si gasesti pe youtube tutoriale si e f simpluhappy.

| Tourniquet a răspuns:

Photofiltre happy.
Mie imi place cum editeaza =p~
Si PhotoInstrument editeaza misto. =D
=x

| Ramina a răspuns:

PhotoInstrument. cand il deschizi iti arata cum sa il folosesti. si poti face multe cu el.sa modifici culoarea ochilor.sa adaugi alte culori. sa cureti tenul dintr`o poza.si multe altele. e super programul love struck

| Ramina a răspuns:

Http://www.photoinstrument.com/ uitasem sa-ti dau link`ul :P

| xeon a răspuns:

Photoshop, da-mi un pm la id mgn_cs si iti dau teamwiver sa vezi cum fac si la urma iti dau linkul de unde sa-l iei si il folosesti si tu.tongue

| Zambet a răspuns:

PhotoInstrument e bestial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat si eu... dar cum salvez poza dupa ce am terminat? imi apare registration...

| myam33a a răspuns:

Intra pe ww.taaz.com. E perfect love struck

| Bruneta Cu Ochi Albastrii a răspuns:

PhotoInstrument