| Albinuțăă a întrebat:

Care imi scrie si mie inceputu din desenu ala : Curaj caine fricos. cand incepe ceva de genu: intrerupem programult pentru a prezenta curaj...etc.big grin
sau clipu cu inceputu in care spune asta.hee hee
:X
Funda!

Răspuns Câştigător
| BlueByMe a răspuns:

In romana:
noi intrerupem acest program pentru a va prezenta/aduce showl Courage, caine fricos
personajul principal este courage, cainele fricos!
un catelus abandonat ce a fost gasit de Muriel ce locuieste in mijlocului Nicaieri cu sotul ei, Eustache Traista
dar, lucruri ciudate se petrec in nicaieri
depinde de courage sasi salveze noua casa!
-caine stupid! tu imi strici reputatia/ma faci sa arat rau/ma faci de ras
ugabugabuga!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:D
si in engleza:
we interrupt this program to bring you Courage, the cowardly dog show!
starring courage, the cowardly dog!
abandoned as a pup
he was found by Muriel hwo lives in the middle on Nowhere witth her husband Eustache Traista
but creepy stuff happends in Nowhere
it's up to Courage to save his new home!
-stupid dog! you make me loock bad!
ugabugabuga!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
si asta e videoclipu cu inceputu in engleza:
http://www.youtube.com/watch?v=V9xVPhIUfvA
daca vrei si inceputu in romana nu l-am gasit dar daca intrii aici la inceput spune in romana:
http://www.youtube.com/watch?v=spiG9cv9b9M&feature=related
ador mult serialul aasta:X:Xam toate episoadele pe calculator de pe toate sezoanele:X:Xpacat ca nu il mi fac...:(este o petitie pentru contiinuaarea showului:
daca vrei intra aici si semneazate pentru al readuce pe courage!:
http://www.petitiononline.com/ctvfwccn/petition.html

funda?:Dpls:D