| Ciufu a întrebat:

Care joaca Metin 2 Ro? Care dintre voi stiti niste secrete de crestere? care ma creste? app dau fundita celui ce imi raspunde si ma creste primul?

Răspuns Câştigător
| who gives a damn.. a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii ca daca te milogesti la toti sa te creasca chair n-o sa obtii nimic. happy mai mult o sa pierzi timpul.
asa faceam si eu... cand am inceput sa joc.
secrete? daca iti permiti sa bagi bani in joc iti cumperi inele de experienta, cartea comandatului, bilete pentru v2 la lvl mare.
alt secret pentru ca a creste mai repede folosit de high-lvls este urmatorul: iti faci o shamanca, o cresti, pui status full int si faci master pe binecuvantare si forta dragonului, apoi te casatoresti cu ea. duci ambele caractere la locul de crescut, iti dai buff iar daca mori, in loc sa pierzi experienta dai restart in oras, apoi dai click pe inelul pe care-l primesti atunci cand te casatoresti si te teleportezi inapoi la shamanca. big grin
alte secrete nu prea mai sunt... fa cal armat daca poti
multa bafta

62 răspunsuri:
| shhhs a răspuns:

S-ar putea sa te ajute si articolul asta: http://orademetin.blogspot.ro/2012/08/unde-sa-cresteti-pe-metin2.html.Bafta la crescut!