| Ciufu a întrebat:

Care joaca Metin 2 Ro? Care dintre voi stiti niste secrete de crestere? care ma creste? app dau fundita celui ce imi raspunde si ma creste primul?

Răspuns Câştigător
| who gives a damn.. a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii ca daca te milogesti la toti sa te creasca chair n-o sa obtii nimic. happy mai mult o sa pierzi timpul.
asa faceam si eu... cand am inceput sa joc.
secrete? daca iti permiti sa bagi bani in joc iti cumperi inele de experienta, cartea comandatului, bilete pentru v2 la lvl mare.
alt secret pentru ca a creste mai repede folosit de high-lvls este urmatorul: iti faci o shamanca, o cresti, pui status full int si faci master pe binecuvantare si forta dragonului, apoi te casatoresti cu ea. duci ambele caractere la locul de crescut, iti dai buff iar daca mori, in loc sa pierzi experienta dai restart in oras, apoi dai click pe inelul pe care-l primesti atunci cand te casatoresti si te teleportezi inapoi la shamanca. big grin
alte secrete nu prea mai sunt... fa cal armat daca poti
multa bafta

62 răspunsuri:
| alexpr2000 a răspuns:

Pai inelul experientei si hack unu doi?!

| Ciufu explică:

Gemeni ...galben happylvl 21cryingcrying

| danbenni a răspuns (pentru Ciufu):

Iata un sfat dacavrei sa cresti mai repede ia-ti arma plus 9 asa vei creste sper sa asclti sfatul.

| danbenni a răspuns (pentru Ciufu):

Cful am un pont tuaoi medalioane daca nuai cauta o parola de crstere

| feroceboy4u a răspuns:

Cine ma creste am lvl 55 Aries Galbenibig grinbig grin laughing sa imi lase mesaj laughing

| Alexciordas a răspuns:

Ioi ca am lvl 41 mdea da is pe TAurus da sa stii ca este un hack cu care poti sa cresti de 20 de ori mai usor bafta cautal.si ai griji ca daca te preinde gm ai ban!

| alexfotbalpoli a răspuns (pentru Alexciordas):

Ma uite id meu sa ne vedem pe taurus yonut_yonut43

| xioliolioloix a răspuns:

Ce metin?

| AaAaAaAaAaA a răspuns:

Taurus, galben, lv 35 corn+9, paguba 30 si chestii de genul asta(fara hack sau altceva) ninja arc, nume 123Andra123, intru zilnic

| AdyDinamo123 a răspuns:

Sall. pe ce server joci? secretul e sa omori animale sau monstri de nivelul tau. asta e secretu

| mihnea173 a răspuns:

Lupta-te cu animale monstrii ma rog numai de lv sau maxin de 5 lv mai mari ca daca te cresti la muult mai mari iti da mai putina exp!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti cal armat si cresti mai repede eu de la lvl 35 mi l-am facut armat si intr-o zi am facut de la lvl 53 am facut lvl 56

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te vresc eu da de cat esti?
ai cal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce sarver esti si ce taram esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te lupti cu animale care sunt de 2 ori mai puternice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu lvl 52 pe serverul corvuswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce lv ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal daca vrei sa te cresc sunt gm si te voi creste daca ai peste 30 pentru ca de nu ai nu pot sa instalez softul de crescut ok contacteazama pe amiddan@yahoo.com sper sa ma asculti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te cresc
daniel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda pai secrete depinde si ce secrete vrei stiu o gramada... pot sa iti zic unde pica rib si fms...sau cum sa cresti mai repede.Fms(Sabie Luna Plina) pica la Specialistul Brutal din Valea Seungyong.Acest specialist apare o data la 5 minute in acest timp poti sa cresti eu asa am facut lv cand am cautat fms.Rib(red iron blade in engleza adica lama fier rosu) pica la arahani adica tot in valea seungryong jos la koe-pung e plin de ei. dar pica rar eu am cautat 3 zile la rand si pana la urma mi-a picat unul foarte bun.Eu ma joc pe server Corvus si am lv 50 is regatul albastru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda pai secrete depinde si ce secrete vrei stiu o gramada...pot sa iti zic unde pica rib si fms...sau cum sa cresti mai repede.Fms(Sabie Luna Plina) pica la Specialistul Brutal din Valea Seungyong.Acest specialist apare o data la 5 minute in acest timp poti sa cresti eu asa am facut lv cand am cautat fms.Rib(red iron blade in engleza adica lama fier rosu) pica la arahani adica tot in valea seungryong jos la koe-pung e plin de ei.dar pica rar eu am cautat 3 zile la rand si pana la urma mi-a picat unul foarte bun.Eu ma joc pe server Corvus si am lv 50 is regatul albastru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze asta caut si eu dar te rog anuntama cand gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol... ce mai intrebarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aty recomand sa cresty doar din batut metine (asta daca ai iteme bune metyne 20 25 30 faci bani si cresty destul de repede)de ex la lvl 25 poti obtyne si ceva medalii pentru cal trebuie doar sa investesti in breasla ceva experienta ca sa nu treci de lvl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal eu joc pe gemini regatu albastru da cunosc si galebeni te cresc eiwinkingtongue sunt tovaeasi deai mei am fost cu ei in turn la meitne...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alte secrete nu prea mai sunt... fa cal armat daca poti Mai sunt multe secrete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I am GM and Ithink you don't can up your lv very fast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I am GM and I think you don't can up your lv very fast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joci metin 2 ro. Te cresc eu daca vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc stiu sa ma cresc trebuie sa ai armura tare arma tare si sa strangi mai multi dupa ine nu conteaza levalu eu asa fac si am succes m-am facut de lv 27 intr-o zi asa joc eu cu magii am multe conturi toate peste lv 10 si nu stiu pe care sa joc da eu te cresc daca esti pe hidra ca acum joc cu ala de 27

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu un secret omori animale sau monstri mai mari ca tine eu ma cresc asa foarte repede si usor dar trebuie sa ai itemuri tari!
eu te cresc daca esti pe hidra pe albastru eu is in baka si ma bat cu devotati tot felul si cine vrea vand itemuri tari de razboinic ca si paiangen +7 piatra pituari armuri tot felul eftin eu joc mai rar dar ma cresc repede eu te cresc daca vi pe hidra albastru pe ch 4
am mai crescut multi si am vandut multe daca vrei te cresc