| harkuia a întrebat:

Care stiti cine canta la concertul care va avcea loc la Serbarile Galatiului pe 30? happy

Răspuns Câştigător
| Négatif a răspuns:

Horia Breciu şi Andra vor concerta la Serbările Galaţiului 2011.
Marţi 29 noiembrie, pe scena amplastă la Pastilă (pe Faleza superioară), va concerta Ansamblul folcloric „Joc" din Republica Moldova.
Miercuri, 30 noiembrie este programat un show de zile mari susţinut de Horia Brenciu şi band-ul său. Va fi o oră şi jumătate de muzică bună, după care va urca pe scenă Andra. După spectacol, gălăţenii care vor lua parte la Sărbători vor avea ocazia să admire un superb foc de artificii.
De Ziua Naţională, pe 1 Decembrie, vor evolua pe aceeaşi scenă DJ Sava, Raluka, Laura, Connect-R, Crush şi Alexandra.
Acesta este programul! Sper că te-am ajutat! Distracţie plăcută!

| harkuia explică (pentru Négatif):

Multumesc happy

| Négatif a răspuns (pentru harkuia):

Nu ai pentru ce, eu sper că te-am ajutat.