| HEYO.ro a întrebat:

Care sunt desenele tale animate preferate?
Avem si concurs pe HEYO: http://www.heyo.ro/concursuri/desenele-animate-preferate .html - poti inscrie desenul animat favorit;)

86 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Lolek si Bolek
Nu pagadi, zaet
Tom si Jerry

| JustMeFlory a răspuns:

Tom si Jerry, Spioanelehappy...Ma uit cu soramealaughing

| inna a răspuns:

Viata cu Louie.

| JustMeFlory a răspuns:

Aaaaa...si ma mai uit la Kid vs Katlaughing

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Spioanele, tom& jerry

| ViVi a răspuns:

Sunt comice Kid vs Kat
laughing dar in afara de desenul asta eu nu ma uit la altceva

leonardk
| leonardk a răspuns:

Popeye marinarul, Woody, Tom si Jerry.

kratos
| kratos a răspuns:

Ice Age 3 si toata seria Disney!

| rox a răspuns:

Viata cu Louie, Chowder, Kid vs. Kat, Phineas si Pherb, Tm & Jerry, Piratul Jack cel teribil.happy

| cyufulyky a răspuns:

Copii de la 402... cei cu andy...viata cu louie...h2o...mmmm mai multe...

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sailor Moon si Jack piratul cel teribilhee hee

| M4RK a răspuns:

Kid vs cat, tom si jerry, cei cu andy, h2o, pokemon diamant si perla, chowder.

| FearNoEvil a răspuns:

Daffy Duck, Sylvester & Tweety.

| 4LeafCloves a răspuns:

Imi plac o groaza de desene... Ce-i cu Andy?, Spioanele, Arthur, Insula dramei totale... o multime nu stau sa le insir pe toatebatting eyelashes

| Sabwy a răspuns:

Insula Dramei Totale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spioanele, h2o just add water, phineas and ferb, ce-i cu Andy?, hannah montana, camp rock, high school musical, etc...

| Cryssy a răspuns:

Tom si Jerry

| Diva a răspuns:

Viata cu Louie, The Flinstones, Copii de la 402

| YLLL a răspuns:

Spioanele, h2o, mai de mult era zambetul luui sharonn:X
asa mult imi placea da acum nu mai este`crying

| soricica a răspuns:

Kid vs. Kat, Phineas si Pherb, Tom si Jerry, Arthur, Hannah Montana, Insula dramei totale

| maryana5 a răspuns:

Hannah Montana whistling Tom si Jerry smug Chowder big grin insula dramei totale thinking si Arthur big grin whistling

| zuzumic a răspuns:

Franclin ...lumea lui Louie .tom si jerri... familia flinston.scoby doo ...printesa Sisi .etc etc etc

| SLeVeN a răspuns:

Copii de la 402, South parca, viata cu louie...

| Lor3naXD a răspuns:

Mi-am facut blog! www.1803mary.wordpress.com

| pepenerosu a răspuns:

Viata cu louie, spioanele, cei cu andy, hahalaughing la astea ma uitam muuuult.acum nu ma mai uit.numai daca nimeresc.:X.sau insula dramei totale m-am uitat la vreo 2 episoadethinking si mi se par distractivelaughing. si astea vechi cu 2 stupid dogsbig grin si altele.vechi:X. duck dogers, ala cu bip bip!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimaDoarTaci a răspuns:

Tom si Jerrybig grin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Looney toons. Si cel mai haios din looney toons mi se pare Daffy. In special in episoadele cu Bugs Bunny.

| puppetgirl a răspuns:

Kid vs Kat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sailor Moon, Spioanele si Sandy Bell.happy