| HEYO.ro a întrebat:

Care sunt desenele tale animate preferate?
Avem si concurs pe HEYO: http://www.heyo.ro/concursuri/desenele-animate-preferate .html - poti inscrie desenul animat favorit;)

86 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Lolek si Bolek
Nu pagadi, zaet
Tom si Jerry

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Looney toons. Si cel mai haios din looney toons mi se pare Daffy. In special in episoadele cu Bugs Bunny.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sailor Moon si Jack piratul cel teribilhee hee

| Silvia a răspuns:

Kid VS Kat
Viata cu Louie
Ce`i cu Andy?
Johnny Test
Copiii de la 402
Tom & Jerry
Spioanele
Familia Flinstone etc.big grin

| inna a răspuns:

Viata cu Louie.

kratos
| kratos a răspuns:

Ice Age 3 si toata seria Disney!

| M4RK a răspuns:

Kid vs cat, tom si jerry, cei cu andy, h2o, pokemon diamant si perla, chowder.

| ViVi a răspuns:

Sunt comice Kid vs Kat
laughing dar in afara de desenul asta eu nu ma uit la altceva

| Leea1234 a răspuns:

Scooby doo
tom si jerry
looney tunes
abeja maya
bob esponja
laboratorul lui dexter
si mai sunt...

leonardk
| leonardk a răspuns:

Popeye marinarul, Woody, Tom si Jerry.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Spioanele, tom& jerry

| Shery a răspuns:

Sailor moon, Itazura na kiss, Nana...

| hândel a răspuns:

Woow, o-ntrebare pe placul meu. laughing Imi plac taoate desenele cu personaje Marvel, Justice League + Unlimited, Naruto, si cam astea-mi vin in minte caci pe astea le-am descarcat complet de pe net zilele trecute.

| Diva a răspuns:

Viata cu Louie, The Flinstones, Copii de la 402

| maryana5 a răspuns:

Hannah Montana whistling Tom si Jerry smug Chowder big grin insula dramei totale thinking si Arthur big grin whistling

| Nastia a răspuns:

Daffy Duck, Sylvester & Tweety.si cele mai vechi,...

| Nastia a răspuns:

Tom si jerry, bugs buny, ...mai multe,...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Tom & Jerry
Scooby Doolaughing

| JustMeFlory a răspuns:

Tom si Jerry, Spioanelehappy...Ma uit cu soramealaughing

| JustMeFlory a răspuns:

Aaaaa...si ma mai uit la Kid vs Katlaughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Spioanele, W.I.T.C.H.,h2o,camp rock, high school musical, ce-i cu andy, familia mea de spioni, hannah montana si mai sunt si altele...

prfml
| prfml a răspuns:

Tom si Jerry, Pif si Hercule, Testoasele Ninja, Aventurierii spatiului.

| Criiss16 a răspuns:

Tom si Jerry, Spioanele, Copii de la 402, Viata cu Louie.happy

| Abcfunny a răspuns:

Tom & Jerry

| Cryssy a răspuns:

Tom si Jerry

| YLLL a răspuns:

Spioanele, h2o, mai de mult era zambetul luui sharonn:X
asa mult imi placea da acum nu mai este`crying

| Sabwy a răspuns:

Insula Dramei Totale

| Haydee a răspuns:

Arthur, Drama totala(nou), Kid vs Kat, Phinias and Ferb, Hanna Montanalaughing...si altelebig grin

| cyufulyky a răspuns:

Copii de la 402... cei cu andy...viata cu louie...h2o...mmmm mai multe...

| DeeaPustoaica a răspuns:

laughing si mie imi plac cateva... ce-i cu andy, kid vs cat, cramp twins(gemenii cramp), vaca si puiul, nevastuica, h2o, T & G si cam atat...cand eram mai mica imi placeau si altele

Întrebări recente