| HEYO.ro a întrebat:

Care sunt desenele tale animate preferate?
Avem si concurs pe HEYO: http://www.heyo.ro/concursuri/desenele-animate-preferate .html - poti inscrie desenul animat favorit;)

86 răspunsuri:
| DeeaPustoaica a răspuns:

Aaa si actiune drama totala si insula dramei totale(teroare ) mori de ras la astea laughing)

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Kid vs Kat

| Daisy. a răspuns:

South parca:X:X

| Raul a răspuns:

Viata cu loui(din pacate acum doar pe youtubesad) copii de la 402 si ce-i cu andy... singurele care raman loiale fox kids ...acum doar tampenii(lazy town) dar asta e!

| anonul a răspuns:

Naruto dar nu de pe Jetix pentru ca traducerea e prea naspa, mai bine pe net cu subtitrari in Romana sau dublate in Engleza.

| soricica a răspuns:

Kid vs. Kat, Phineas si Pherb, Tom si Jerry, Arthur, Hannah Montana, Insula dramei totale

| Mixed a răspuns:

Zambetul lui Sharon... Fantasticii 4.thinking Tom si Jerry ...Scooby-Doo...cam atat...

| zuzumic a răspuns:

Franclin ...lumea lui Louie .tom si jerri... familia flinston.scoby doo ...printesa Sisi .etc etc etc

| gossipgirl a răspuns:

Zambetul lui Sharon(Braceface):X
Spioanele big grin
Viata cu Louie
Tom&Jerry:X
Simsala Grimm

| 4LeafCloves a răspuns:

Imi plac o groaza de desene... Ce-i cu Andy?, Spioanele, Arthur, Insula dramei totale... o multime nu stau sa le insir pe toatebatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| cioko19 a răspuns:

South parca si Viata cu Louie

| Razvy197 a răspuns:

Oraselul lenes, tom si jerry, kid vs cat, etc

| Lor3naXD a răspuns:

Mi-am facut blog! www.1803mary.wordpress.com

| FearNoEvil a răspuns:

Daffy Duck, Sylvester & Tweety.

| Angel of darkness a răspuns:

Spioanele, tom si jerry, Kid vs Kat, Phineas si Pherb, pokemon diamant si perla, camp rock, high school musical, scooby doo, si asa mai departea big grin

| raluca_2686 a răspuns:

In general desenele cu care am copilarit, gen sailor moon, candy candy, perin, sandy bell, floarea cu 7 culori, etc.

| roconverxa a răspuns:

Spioanele, Copii de la 402, Phineas si Pherb, Tom& Jerry, Hannah Montana, ca film animat: Ice age 3 e mortal :X:X:X

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Viata cu Louie e cel mai bun desen din toate si Tom si Jerry

| pepenerosu a răspuns:

Viata cu louie, spioanele, cei cu andy, hahalaughing la astea ma uitam muuuult.acum nu ma mai uit.numai daca nimeresc.:X.sau insula dramei totale m-am uitat la vreo 2 episoadethinking si mi se par distractivelaughing. si astea vechi cu 2 stupid dogsbig grin si altele.vechi:X. duck dogers, ala cu bip bip!laughing

| rox a răspuns:

Viata cu Louie, Chowder, Kid vs. Kat, Phineas si Pherb, Tm & Jerry, Piratul Jack cel teribil.happy

| papushikroz a răspuns:

Insula dramei totale, ce-i cu andy, kid vs cat, phineas and ferb, h2o.Sunt multe.

| papushikroz a răspuns:

Kid vs Kat, Phineas and Ferb, Ce-i cu Andy, Insula dramei totale.Sunt foarte multe.

| SLeVeN a răspuns:

Copii de la 402, South parca, viata cu louie...

Răspuns utilizator avertizat
| alle529 a răspuns:

Spioanele, Tom si Jerry, H2O si Ce`i cu Andi?happy

| HelpMePlss a răspuns:

Viata cu louie, lumea lui bobby, jack piratul cel teribil, familia flinstones, era si familia trasnita da acum nu mai dau, arthur, pisoiul eek, tom si jerry, 2 stupid dogs, h2o, printesa sisi, familia de ce, dexter, in general toate desenele vechi pe care le priveam cu atata drag si acum imi vine sa plang cand vad ce desene se difuzeaza in ziua de azi

| HelpMePlss a răspuns:

Mai imi placea f mult un desen de pe cartoon da e foarte vechi cu niste oameni si copii pe o insula se numea Mike Lu & Og imi placea f tare desenu:X:Xcate amintiri placute am, unele le dadeau pe la 5 6 dimineata si ma treazam ca sa le vad ce mi-ar placea sa dau timpu inapoi si sa resimt acele clipe pierdute

| TheBlueButterfly a răspuns:

Tom si Jerry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spioanele, h2o just add water, phineas and ferb, ce-i cu Andy?, hannah montana, camp rock, high school musical, etc...