| LaChatte a întrebat:

Care sunt motivele pentru care se scufunda un vapor mare?

10 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Lovește un ghețar, o stâncă.

| Bogdan4688 a răspuns:

Pai daca are vreo gaura, intra apa in el sau (uneori) se poate lovi de ceva in apa si sa se scufunde.Cam astea sunt motivele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cred că te referi la Titanic.
Automat atunci când prezintă o fisură, apa intră şi-l scufundă.
Depinde şi de construcţia lui, dacă e de mântuială, vai şi amar.
Te pup!

| RefinedStrings a răspuns:

Pai daca are vreo fisura, intra apa in el.
Sunt aceleasi motive ca cele pentru care se scufunda un vapor mic.

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Intreaba-i pe cei de la titanicrolling on the floor

| LaChatte explică (pentru ÐỄỄẴ97):

Ca bine zici! chiar acum i-am sunat, dar si-au scapat telefoanele in apa rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

Daca este spart undeva intra apa in el si se scufunda

| originaldefals a răspuns:

Proasta calitate si incapacitatea oamenilor

| bobitza529 a răspuns:

Pai se poate intampla din cauza furtunilor lovirea de un ghetar

| Sprague_Kelly_1991 a răspuns:

In principiu, in jur de 90% din accidentele de navigatie se intimpla din cauza erorilor umane.