| Andreyya a întrebat:

Buna TPU am vazut un film pe internet dar nu mai stiu cum se numeste in film este vorba despre mai multi tineri care se hotarascsa mearga in plimbare cu barca lor. Dintr-o data o furtuna soseste iar barca lor se scufunda. Nu dureaza mult timp si gasesc un vapor care era oprit se urca la bord si nu era nimeni cum ar fi un vapor bantui si se petrec tot felul de fenome

Răspuns Câştigător
| alin567 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=a7xNXTpQA5Q
Asta e?

| anonim_4396 a răspuns (pentru alin567):

Nu uite asta ii l-am gasit http://www.youtube.com/watch?v=17XqBdCiHOI dar primesti funda ii fain filmul

| alin567 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi si filmul tau ii super....trebuie sa il vad paraca vad o asemanare intre cele doua.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alin567):

Npk