| geo1 a întrebat:

Care sunt pasiunile voastre?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Pasiunea mea! sa calatoresc cat mai multhappy

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Muntele, basketul, rolele, cititul, psihologia, fizica mediului.

mlm
| mlm a răspuns:

Pictura si muzica.

| DiMoDi a răspuns:

Excelent, răspunsul lui Nobody! Subscriu!happy

| andreea_8479 a răspuns:

Mare dreptate ai nobody...asta ar trebuie sa fie pasiunea comuna a tuturorwinking
insa vezi u... din pacate nu prea este

| just|breathe a răspuns:

Da.Are dreptate Nobody, dar daca este sa scriu ce imi place mie cel mai mult as zice:sa desenez; sa cant:X; sa fac prasituri:X si sa pescuiesc:X.Nu vreau sa ma laud dar vara trecuta am prins 10 kg de peste intr-o zi...ma rog se putea si mai mult dar pentru o incepatoare e binehee hee...vara asta vreau sa prind 20laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata. viata este pasiunea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animalele de casa.