| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt pasiunile voastre?

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Imi place sa citesc(cu precadere literature clasica), sa merg la teatru, la opera, la filarmonica si la cinema, sa fac plimbari lungi in natura, sa fotografiez, sa merg la plaja, sa vizitez locuri noi, sa sofez, sa ascult muzica(muzica clasica si rock, in mod special), sa vizionez filme, sa gatesc si sa experimentez retete noi( sa fiu creativa in bucatarie), sa merg la shopping si sa ma plimb cu catelusa mea.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi place sa merg la dentist sa ma simt bine pe scaunu ala articulat

| OnuOnulică a răspuns:

Wrestling,înot,tennis,fotbal...etc

| suităr a răspuns:

Desenez,ascult muzică, mai și gătesc când am din ce, stau pe tumblr, fac colecție de fan-arturi (+700 ehehe), fac chestii din carton, mă uit pe pereți, mai și cânt, și citesc.

| MaliciousDeath a răspuns:

Imi place sa dorm, sa desenez, sa ascult muzica, sa pierd timpul urmarind/cautand seriale/filme, sa ma plimb noaptea si sa-i sperii pe altii.Si eventual sa citesc o carte buna in timp ce ma procrastinez, asteptand panica de dupa.

| Ibrahimovic a răspuns:

Fotbal
Internet
Muzica
Iesiri cu prietenii.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Internetul (lol)
Anime-uri şi manga
Scrisul şi cititul
Skateboarding ♥
Street dance
Cântaaaaat
Actorie (mergeam la nişte cursuri, păcat că de la anul nu mai merg)
Înot (deşi acum ocaziile nu se mai ivesc decât foarte rar)

Cred că asta-i tot.
Nimic special.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Fotbal
muzica
scrisul
tennis

| Winchester308 a răspuns:

Lenevitul si armele de orice tip.