| AuroraHimilton a întrebat:

Care sunt site-urile voastre favorite?[Pe care intrati zilnic si nu va plictisiti, ]Du funda pentru cele mai bune site-uri[in afara de facebook sau twitter, TPU,]

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
www.seximus.ro,www,laurasava.ro,www.bucataras.ro
Te pup!

| RandyMarsh a răspuns:

1)VPlay(Are cam toate serialele, gratuit).
2)Forum The est.RO(Forumul unui joc browser).
3)Stirile PROTV.RO(Sa vad ce se mai intampla).

| Fayree a răspuns:

~ Heeii, uitii pe ce ma joc eu.
Pentru poze folosesc : Weheartit
Castig cani, tricouri, papioane cu TPU ( inca n-am primit nimic ).
Ma joc, comunic cu ceilalti :
facebook
messenger
skype
Ceva cultura cu conquiztador.
Apoi pe la televizor stiri, ma mai informez si eu puppy dog eyes. Si ceva monden gen fazele cu Bianca Dragusanu laughing. Si cam atat, da si seara ceva seriale pe vplay puppy dog eyes. Fundita?batting eyelashes.

| SarcasmBoy a răspuns:

Descopera.ro, vplay