| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare cea mai grea materie de la scoala?

din a cincea incolo

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Matematica, fizica si chimia

45 răspunsuri:
| chemicalX a răspuns:

Niciuna, pentru ca aceste clase sunt foarte usoare! pai depinde, daca inveti foarte bine, nu mai ai cum sa spui daca franceza sau muzica e grea! toate sunt usoare! nu te ingrijoraoh go on
funda?:*

| 123098lolol a răspuns:

Nici o materie nu este grea daca inveti. Asa am zis si eu la istorie cand am vazut primele lectii dar le-am invatat si nu mi s-a mai parut greu apoi

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Anatomia, dupa mine!

| VvladCobianu a răspuns:

Sa fiu sincer pentru mine mi se pare grea istoria dar pentru ca nu ma pasioneaza dar cred ca sunt altele mult mai grele

| Jadis a răspuns:

Depinde de profesor si de cum preda.

| BruneTTe a răspuns:

Matematicaaa. doamne dumnezeule. cine a inventat-o laughing

| Georgiana_1584 a răspuns:

Matematica laughing

| Myuu a răspuns:

Mie nu mi se pare grea nici una poate doar putin matematica, un piculet.

| SangJin a răspuns:

Pai fiecare persoana are gusturi diferite in multe domenii; la fel si aici. Nu stiu, pentru mine sunt romana si fizica. La romana trebuie sa te exprimi cat mai elevat si frumos cu putinta, sa ai rabdare la scris, sa fii istet si sa-ti dai seama de unele schepsisuri atat la literatura cat si la gramatica etc. Si la fizica, pentru fete sincer nu mi se pare deloc ok, adica la un moment dat vei vorbi despre multe dar cel putin pentru mine capitolul motoare e greu. In fine, trebuie sa memorezi ceva formule fiindca intotdeauna vei avea nevoie de ele si sa ai rabdare; adica cel putin pentru problemele mele, da. Bafta oricum, si o sa vezi ca nu o sa fie chiar atat de greu, trebuie doar rabdare :]

| alice_4749 a răspuns:

Matematica

| Ciuƒix a răspuns:

Pai eu cred ca romana si matematica

| Anne_3789 a răspuns:

Chimie. Clar. Si matematica si fizica sunt naspa laughing
Adica asta e parerea mea :*
*hugs*

| Gabriela_5253 a răspuns:

Fizica si lb.romana ma omoara pe mine. I don't want to see

| BoRnY a răspuns:

Salut! Matematica si fizica. Fundita?

| Sconcsiş a răspuns:

Eu-s in a sasea; Cea mai grea mi se pare biologia, cel putin in a 5a cand faci botanica angry

| Siracuzia a răspuns:

Matematica happy

| sweet_3921 a răspuns:

Franceza

| Marynna a răspuns:

Hmthinking nu stiu sigur, fizicalaughing nu pot sa zica ca sunt complicate, dar unele mie imi plac mai putin decat celelaltehee hee

| ancan a răspuns:

In a 7a. chimia.
in a 9a. logica.
in a 12a. filosofia happy

| vladutz_4736 a răspuns:

Toate(in special geografia biologia si astea)am trecut a cincea

| Gizăz a răspuns:

Nu ţi se pare că e cam subiectivă treaba asta? Amintesc doar de veşnica dispută dintre real şi uman dar totul merge mai profund de atât.

| Ale_8242 a răspuns:

Chimia e pentru mine chineză pură.

| mia_6481 a răspuns:

Matematica

| Serena1993 a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai grea este matematicalaughing

| mih5a a răspuns:

Fizica si Chimie!
Cele mai seci!straight face
Dar tu?

| Aiicha a răspuns:

Contabilitatea

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Mate.adica algebra s latina. cateodata fizica... love ya:*

| bogda00 a răspuns:

Pai dupa mine istorie, geografie si franceza

| marius577 a răspuns:

Mate, chimie.

| Mary Marry a răspuns:

Matematica, CLAR. A da si la mine la scoala, teoria muzicala(sunt la Dinu Lipatti, Bucuresti).