| Cristian2003 a întrebat:

Cati bani trebuie sa ai ca sa fii un impresar?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fotbal precum acei Becali? Cred ca la o anumita varsta trebuie un curs anume, cunostinte in domeniul fotbalului, o licenta pentru a practica si sa fii in Federatie.Impresariatul in primul rand cred ca este o meserie, nu vad de ce sa ai bani multi. Din tranferuri de jucatori si din obtinerea unor contracte iti castigi salariul.Ei au ajuns multimilionari din furt bineinteles si din evaziuni fiscale.

| SonicAndrei a răspuns:

Îți trebuie mulți bani, nu știu exact cât, dar îți trebuie destul de mulți. Poate câteva mii de euro.

| Cristian2003 explică (pentru SonicAndrei):

Dar vreo 10 000 de lei ajung?

| xBya a răspuns:

Multi.

| raresandrey a răspuns:

Pentru inceput iti trebuie,, creier,, ca ajungi asa ceva.

| Cristian2003 explică (pentru raresandrey):

Pentru inceput invata si tu sa vorbesti corect