| LexHasAMasterPlan a întrebat:

Cati oameni de pe aici nu au prieteni si se ascund pentru ca nu stiu cum sa-si faca prieteni?

Răspuns Câştigător
| Aiwendil a răspuns:

Eu n-am prieteni.Am facut in trecut parte dintr-un grup, dar eu am decis sa plec de acolo pentru ca am observat ca lumea nu prea ma dorea in grup.Si stiu sa-mi fac prieteni.Asta e usor.Problema e ca nu prea gasesc persoane care sa aiba cat de cat aceleasi gusturi ca mine.
Bye!

1 răspuns:
| fuzzy a răspuns:

Nici eu nu am prieteni poate ne facem noi intre noi ce zici.Pm ME!