| DeYKno2xs a întrebat:

Caut o prietena maxim 11 ani
Cine e disponibila sa imi lase id :p
Daca vreti prin mesaj :p
Rog Relatie Serioasa
SI daca primesc raspunsuri nu vreau raspunsuri la misto

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De ce nu daca e de "etnie" happy. copilu' mai lasa sa treaca anii, nu stii inca ce e aia o relatie, dapai serioasa.S-a mai sucit lumea de prin 89 in coace, adica fetele isi "umbla" de la 14 ani, dar neah, dca intelegi

| mihaela31 a răspuns:

laughing),laughing,laughingce relatie serioasa vrei la 11 ani, te pomenesti ca vrei sa te si insori pe la 14 si la 18 sa ai si copii, asta a fost tare,laughing))))

| fantasy01 a răspuns:

Eu ti-as da id dar vreau sa aflu un sg lucru: relatie pe net?

| Chiti a răspuns:

Relatie serioasa?
11 ANI?laughing