| anonim_4396 a întrebat:

Caut partener pentru un forum am nevoie de administrator si pe cineva care sa aiba sv de metin si de cs 1.6 lasati va rog mesaj la id de mes ion_ion539

5 răspunsuri:
| Meowyes a răspuns:

A scuze am scris ce nu trebuia laughing. Deci, eu am Forum, dar tu vrei cam multe laughing. Si nu e Forumul ala din comentariul anterior. Nu stiu ce experienta de Moderator ai tu dar de ce vrei neaparat pentru sv de mt? sa te faci GM?laughing faptul ca devii administrator nu te face GM sa stii.winking

| maclein a răspuns (pentru Meowyes):

Eu stiu ca nu ma face GM dar imi place sa fac forumuri despre jocuri si te rog da-mi id de mess ca poate ma ajuti tu la el.

| Meowyes a răspuns (pentru maclein):

Your_desire_99 dar cu ce sa te ajut eu? Forumul meu nu este despre jocuri tongue. Oricum, imi explici pe messwinking sau aici cm vreilaughing