| Anonim951 a întrebat:

Caut un cont metin2 functional. Contul sa fie de peste nivel 25 si sa fie pe metin2.ro Multumesc. Lasati aici mesaj cu numele si parola. Ofer fundawinking

8 răspunsuri:
| Vogelspinne a răspuns:

Daca vrei iti dau eu contul meu de pe FRZ Metin2 ca eu nu mai joc, ii lvl 82 are toate itemele pe el de +9 cu full bonus, magiile sunt la P si cred ca are si ceva bani pe el.
Daca vrei ti-l dau cu placere, numa sa imi trimiti id'u tau printr-un mesaj.

| Luminita_Fulgeanu_1967 a răspuns (pentru Vogelspinne):

Ma
baga idu meu andreirobert20plizzz

| Vogelspinne a răspuns:

S-a dat RR la conturi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am raspuns am avut u cont D11 de lv 42 dar am fost spart jefuit si cont furat va rup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un cont de lvl 36winking dar joc pe eltongue ba fa-ti contul ca no sa-ti dea nimeni nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam scuze si eu caut

| AdrianHAHA a răspuns:

Lucian, daca esti dragut da-mi add la : hell_netaszone happy

| aminsandri a răspuns:

Am eu de 65 e sura 3 magi m si ulte altele si 110kk