| DJohnny a întrebat:

Ce activitati faine ati facut anul trecut la voi in scoala in "saptamana altfel"? (ceva mai original.Nu excursii,drumetii, stat acasa fara absente.) Si ce ati vrea voi sa aveti anul acesta?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Confectionati lampinioane chinezesti iar seara pe terenul de sport sau in curte le aprindeti se la dati drumul? happy

| Carmen100 a răspuns:

Am desenat pe asfalt si am facut vrfeo 3 ore pe zi.~pFF~

| Chøço a răspuns:

Noi am facut activitati sportive. Anul acesta vom merge la pizza cu profesoara de franceza si vom face o excursie la un parc de distractie cu domnul diriginte. happy

| Alsodrfegnha a răspuns:

Am facut un concurs de gatit, am mers la cimitir si am scris poezii despre morti doar uitandu-ne la crucile acestora (asta e cam macabra, stiu laughing ) si, altceva original, am predat profesorilor o lectie de viata facand referire la adolescenti. N-as exclude nici piesele de teatru in aer liber, in parc happy Mie mi-a placut mult anul trecut, anul asta sper sa fie la fel de frumos.

| CristinaCrisCristina a răspuns:

Pai...noi am facut "Parada cu haine eco" adica le-am facut noi hainele din hartii... ziare e.t.c laughing sau "Parada animalelor" adica va aduceti voi animalele si le prezentati happy

Faceti de mancare laughing) Noi am facut si o fost super happy

Succes
Funda?