| Adr1aNNN7 a întrebat:

Ce activitati pot sa fac cand pleaca parintii de acasa? >>>:::

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice iti trece prin minte dar sa nu lasi urme.

| Bishop a răspuns:

Asta e o invitatie? raised eyebrows

| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai mai multe:
1. Asculti muzica sau te joci, depinde ce iti place mai mult.
2. Iti poti invita prietenii sa dai o petrecere.
3. Iti poti chema de ce nu, prietena pe acasa si sa petreceti niste timp impreuna.

| Smiley a răspuns:

Poti sa asculti muzica sa te uiti la tv sa inviti un prieten la tine acasa ca sa va distrati impreuna sa stai la pc sa te joci sa citesti:d... funda?

| Kanghu a răspuns:

Party.

| AnonimD a răspuns:

Sa inviti niste prieteni...si sa faci o petrecere

| ArinaMK a răspuns:

BeatBox(pasiunea mea).

| danypoli95 a răspuns:

Daca esti baiat fa-ti una mica, daca esti fata cheama un prieten acasa...

| Oana_4575 a răspuns:

Depinde cat pleaca...adica daca pleaca o zi sau un week-end poti sa iti aduci prieteni acasa si sa jucati adevar sau provocare...chestii de genu sau puteti sta afarabig grin

| vicecity8 a răspuns:

Poti sa te joci cu focul sa te masturbezi (depinde de varsta) sa chemi prietenii dar ai grija sa plece inainte sa vina parintii tai sa asculti muzica la maxim sa te uiti pe site-uri pornosa iti chemi iubita sa va sarutati (daca ai iubita) Sper ca ti-am fost de folos fundita?!?!

| Tinkerbell_2418 a răspuns:

Poti sa dai petrecere, un gratar, muzica tare,
Chemi o fata pe la tine aman2 singurei

| TheSpecialOne a răspuns:

Un film porno, un joc cu gagici, o bere, o tigara. multe

| anoniiim a răspuns:

Paii. de ex poti da o petrecere laughing daca ai prieten/a il/o chemi la tine thinking eu asta as face laughing

| Pisoiii a răspuns:

Sa te masturbezi

| EuSoDoFsE a răspuns:

O petrecerebatting eyelashes

| Cristinyka21 a răspuns:

(depinde cati ani ai si cat sunt plecati parinti ) dai o petrecere iei bani din casa si ii cheltui sau daca ai 17 -18 ani te uiti la filme pe calculator pentru adulti stai toata noaptea treaza si dormi ziua sau faci nebuni (s**)