| IrinaDelia a întrebat:

Ce activitati sa organizez cu surioara mea mai mica, are 5 ani si e foarte jucausa, i-am pregatit niste diplome viu colorate si vreau niste activitati la care sa ii dau diplomele! Va rog sa ma ajutati, maine e ziua ei si stiu ca ii va placea! happy

Răspuns Câştigător
| strawberrycool14 a răspuns:

Buna! Poti sa organizezi un concurs si sa o pui de exemplu sa deseneze ceva. Poti participa si tu, dar trebuie sa o lasi sa castige! Mai poti organiza un concurs de spus poezii(daca stie). nu stiu...fii spontana..sau poti organiza un concurs de dansat, doar voi doua! Sper ca te-am ajutat!happyfunda?

1 răspuns:
| cristinaaa12 a răspuns:

Incearca niste jocuri de despartire in silabe sau pune-o sa picteze un desen. Orice ar face, tu tot ii vei da diplomele. Funda?:d