| ema04 a întrebat:

organizez o petrecere de ziua mea si nu stiu ce activitati am putea face. tin sa spun ca o voi tine la curte. P.S. fac13 ani nu vreau idei gen vatia scunselea.

2 răspunsuri:
| Cocochannel a răspuns:

Pai iti organizezi masa gen bufet suedez ca sa nu ai prea multa bataie de cap cu asezarea tacamurilor. Faci cu autoservire. Puteti sa faceti diverse "jocuri de societate" gen mima, baloane de săpun, telefonul fără fir, karaoke, adevăr sau provocare. Daca tot stai la curte puteti sa faceti un gratar. Daca se prelungeste pana tarziu sau le gazduiesti pe prietene puteti sa completati seara cu o petrecere in pijamale.
Sper sa te fi ajutat cat de cat in alegerile tale, si-ti urez de pe acum la muti ani fericiti! happy

| geaninamihaila a răspuns:

Piniada