| LoveCocktails a întrebat:

Ce ai putea vorbii cu o persoana apropiata dar cu care nu ai subiecte in comun? in afara de scoala :-J

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Chestii despre ea, ce are pe suflet si sa o fac sa se simta bine.

| Stephisorrr a răspuns:

Chestii banale. Lucruri de care e pasinata acea persoana. Un eveniment. thinking succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Politica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate aveti puncte in comun si nu stii tu, nu ai ''speculat'' suficient terenul... Daca zici ca e o persoana apropiata, sigur vei gasi ceva de vorbit. Puteti vorbi despre un film pe care uite, il vedeti impreuna.sau puteti spune glume, mergeti la un concert si vorbiti despre asta.Crede-ma, poti vorbi despre orice...Totul e posibil.succeshappy

| Klaoody15 a răspuns:

Salut! pai in afara de scoalaaaaa... Muzica! Filme! Carti! Mancare! Sport! Hobby-uri... Sunt o multimetongue

Întrebări recente