| anonim11xx a întrebat:

Ce ar trebui sa-mi iau cu mine la strand? sunt baiat si nu am fost pana acum ...ar trebui sa-mi iau boxeri/costum de baie separat de ce am pe mine?

3 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Buna! Pleci cu slipul pus pe tine sau in sort (multi baieti am vazut ca poarta), trebuie sa ai un prosop la tine, apa, crema cu protectie solara, ochelari de soare, bani, telefonul si daca doresti o sapca pentru a te proteja de soare.Mult succes si distractie placuta!

| AFR81 a răspuns:

Eu cand merg la strand imi iau doar un prosop, niste bani si telefonul mobil. Ajuns acolo, imi dau tricoul jos si intru in apa in pantalonii scurti pe care ii am pe mine. Daca doresti, poti sa-ti iei si un slip sau o pereche de pantaloni cu care sa te schimbi acolo. Nu este, insa, obligatoriu. N-ar trebui sa-ti faci probleme de genul laughing

| Kenya a răspuns:

Pai slipi sau am vazut ca baietii mai poarta niste pantaloni scurti specifici, nu stiu cum se numesc. Altceva? Daca vrei sa te schimbi poti sa iti iei o pereche de chiloti\boxeri inaine sa pleci de la strand sa te schimbi.