| ISOtech a întrebat:

Ce as putea face intr-o zi libera? Ma refer la faptul ca ma plictisesc si nu am ce face(pc).Nu vreau idei uita-te la un film sau iesi afara la pc ma int. Puteti sa-mi spuneti chiar un joc de care sa ma apuc(in retea sau signel)sau nu stiu diferite lucruri.

Răspuns Câştigător
| yosara a răspuns:

Buna. este un joc zoomumba pentru mine a fost ca un drog.laughingeu cand ma plictisesc mai cant ceva la chitara sau citesc. poti juca jocuri gen sims sau 4 elements. uneori mai intru pe youtube si caut trucuri de carti iar la scoala ii uimesc pe ai mei colegi laughing poti sa iti faci un jurnal. sau daca ai prieteni mai multi, jucativa sticluta, carti, adevar sau provocare, tomapant, painicile fazan, mima, etc. sau. poti vorbi cu cel mai bun prieten ore in sir cum fac eu laughing poti si desena, picta si dupa sa pui capodopera pe net si sa razi cu ei..depinde daca stii sau nu sa desenezi..eu de exemplu imi pictez peretii si fiind la un liceu de arhitectura, imi ies destul de bine ma gandesc chiar sa fac din asta un job gen...cine vrea o pictura pe perete sa apeleze la mine laughing. mult succes in a invinge plictiseala!

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Conquiztador
E un joc de cultura generala.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Joaca d-alea de gatit cu Sarah...