| lavinia789 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ce as putea face cand ma plictisesc iar afara nu pot iesi? Va rog mult spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| uguugu a răspuns:

Pai poti gati ceva bun(parjituri, ciocolata de casa, inghetata, ai fii surprinsa sa vezi cat de delicioase ies deserturile facute in casa), sau sa iti decorezi camera cu ce ai prin casa(desene pe pereti si chestii), vizioneaza un film sau chiar incepe un serial(iti recomand sf. urile dau dependenta in special cele din anii 90 pana in 2000 si imi plac mie), citeste ceva sau chiar poti incerca sa scrii tu una..cam asta ai putea facebig grin

1 răspuns:
| Indestructible a răspuns:

Citește o carte.