| blairelovesmusic a întrebat:

Ce as putea sa fac pe laptop cand nu am internet? Ma plictisesc cand nu am internet pe el.

Răspuns Câştigător
| Standt a răspuns:

Deschizi o carte cand nu ai internet.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand nu ai internet, pe laptop poti sa:
- asculti muzica
- vizionezi filme
- citesti carti
- joci jocuri
- scrii /editezi texte, muzica, filmari
- etc.

| NLS a răspuns:

Te poți uita la filme,
Ai putea învăța niște C++ sau Python ca hobby, chiar daca programarea nu e domeniul tau...
Poți învața sa editezi poze, poți crea slideshowuri sau clipuri video pentru. Youtube, etc
Daca ai niște plăceri, hobby-uri, interese, cu siguranță le poți transpune pe majoritatea și în forma electronica.
Sa nu mai spun ca te-ai putea juca, daca duce jocuri mai vechi.

Ar mai fi și învățatul de alte chestii utile, în afara de programare: un program de CAD, proiectare 3D, de arhitectura, sau de modelare, animație, randare...

| Hyperion7 a răspuns:

De ce nu dai hotspot de la telefon sau îți rogi părinții să îți puna internet de la Digi?
Oricum nu plătești mult.

| ReddY25 a răspuns:

Paint

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Citeşti fă ceva ce iti place sa faci. Ai vreo pasiune?