| ZuzuliinaEDjAndra a întrebat:

Ce as putea sa fac pe timpul vacantei ca sa castig niste bani?

3 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Sa imparti pliante sau sa fii vanzatoare de inghetata.

| Biutsssaa a răspuns:

Depinde si ce varsta ai! Poti sa iti ajuti vecinii in treburi( cum ar fi sa plimbi cainii...etc) sau ai putea vinde ceva! De ex: inghetata sau limonada! Sau ai putea deschide un mic magazin in care sa vinzi lucruri de care nu mai ai nevoie, la un pret avantajos! PS: daca stai la casa, si ai un garaj, ai putea sa deschizi acest mic magazin in fata garajului! si ce ai zice sa iti inviti si prietenii sa participe la aceasta actiune! Si inca o idee: strange bani pentru o donatie si vei avea si sponsorilaughing sper ca te-am ajutat!winking fundita?

| msk a răspuns:

...sa te prostituezi