| Aly2 a întrebat:

Vreau sa-mi castig banii mei de buzunar pe timpul vacantei de vara, dar locuiesc intr-un oras mai mic. Ce as putea face ca sa castig niste bani? Scz pentru categori.

Răspuns Câştigător
| jojo_2491 a răspuns:

Depinde cati ani ai. daca ai 10-12 ani poti sa ajuti la cumparaturi sau menaj usor persoanele mai in varsta sau care nu au timp pentru asa ceva. daca esti mai mare poti sa ai grija de copiii ai caror parinti sunt la munca si nu au cu cine-i lasa in timpul vacantei, dar asta implica o mare responsabilitate din partea ta.succes!