| ADY_5784 a întrebat:

Ce ati alege intre o fata frumoasa dar mai putin dotata fizic si o fata uratica dar dotata fizic?

8 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Depinde...daca vrei sa te "distrezi",o alegi pe cea urata, daca vrei sa iesi in lume, cea frumoasa

| faaalyoana a răspuns:

O fata frumoasa dar mai putin dotata fizic.winking

| faaalyoana a răspuns:

Sa intelegem k noua ta cucerire e o fata uratica da dotata fizic?

| aFurisit a răspuns:

Fata frumoasa happy. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cea care este dotată intelectual happy

| anticocalar101 a răspuns:

As alegea pe cea mai frumoasa dar conteaza si ce are in cap! poti sa alegi si dupa criteriul asta.

| LetsRockX a răspuns:

Frumoasa si mai putin dotata cea urata ii pui o punga pe cap si hata-hata=]]

| Puyusd a răspuns:

Sunt de aceeasi parere mai bine frumoasa si mai putin dotata fizic decat o fata uratica.