| somniferu a întrebat:

Cand vad o fata, bine, ma uit la fizic la infatisare la ochi la zabet... dar daca e imbracata in mov ma da pe spate chiar daca nu e asa frumusica sau chiar daca e cu o prietena si e mai frumoasa ca ea ma uit la aia in mov chiar daca e mai uratica? care imi poate explica de ce? sau macar sa isi dea cu parerea...

Răspuns Câştigător
| Swabia a răspuns:

Stiai ca movul este culoarea luxului, a creativitatii si a spiritualitatii! Te caracterizeaza unul dintre acesti termeni?!

12 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Poate ca are o forta de atractie asupra ta, dar nu e nimic anormal...cred...

| Flav a răspuns:

Tu sigur nu bei?

| SweetCandy a răspuns:

Tie iti place movul nu iti plac fetelerolling on the floorrolling on the floor

| Cryssy a răspuns:

Ai tu ceva cu culoarea movlaughing

| arysa a răspuns:

Ma intreb ce te-ai face daca ai invata la liceul meu k avem uniforma movlaughing

| sorin a răspuns:

Ai o slabiciune pentru acea culoare.

| danutza a răspuns:

bunicii imi sp k fetele in trecut care se imbracau in mov sau rosu erau considerate femei usoare big grin
in leg cu obsesia ta pentru mov nu stiu ce sa zic...trebuie sa fie culoarea tha preferata sa zicem ...asa cum a mea e roz laughing

| Shery a răspuns:

Iti plac fetele in mov laughing

| bineamvenit a răspuns:

rolling on the floor))) Sweetcandy esti nebuna rolling on the floor))))

| lili_1880 a răspuns:

Pai ..dezbrac'o si vezi daca iti mai place de ea si fara influenta movului laughing) si daca nu'ti mai place, roag'o sa te lase sa pastrezi bluza laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o obsesie pentru baietii in roz indiferent cum arata, da` numa asa`mi place de ei. Doar pentru ca iti place culoare pentru ca esti din Tm si ti cu Poliiiiiiiiiii`:Xlove struck:X.

big grin

| totul-online.tk a răspuns:

Forta violaaaaa sus poliiistiiiii bv mah esti cel mai tare movu la putereee