| userrTpu a întrebat:

ce ati alege dintre o fata cuminte, uratica si isteata sau una frumoasa, isteata si tupeista, orgolioasa?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Dacă aș alege pentru o relație serioasă, garantat pe prima. Dacă aș alege pentru distracție, pe a doua. M-aș simți chiar bine să îi dau papucii, să îi șterg rânjetul superior de pe față.

| userrTpu explică (pentru valentingb):

Pacat ca nu am doua funde...

15 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

O fata cuminte, uratica si isteata.

| neutrino a răspuns:

Pai daca ambele sunt la fel de istete, de ce sa aleg pe cea urata daca eu doresc sa fac sex cu ea?

| userrTpu explică (pentru neutrino):

Neutrino, aia mai uratica ma place in schimb cea frumoasa e mai indiferenta si as bate pariu ca mai flirtreaza si cu altii. nu stiu ce sa fac sa insist pe cea orgolioasa sau sa o aleg pe cea cuminte.

| neutrino a răspuns (pentru userrTpu):

Asta inseamna ca nu poti alege! Esti capabil sa o cuceresti pe cea frumoasa si isteata? Nu! Atunci despre ce vorbim?

| cristimihailov a răspuns:

Cred ca mai mult conteaza ce te atrage pe tine. Te uiti la mama ta si vei vedea care este fata care te atrage.

De regula asa se intampla...

| grab a răspuns:

Pe aia frumoasa daca poti sa tii pasul cu ea.
si aia cuminte e interesanta daca poti sa o faci tu sa arate a una frumoasa facand-o sa radieze cand te vede!winking
stima!

| valentingb a răspuns (pentru grab):

Bine spus, Grab!
Userr, voi spune acum ce ar spune una frumoasă și orgolioasă: Chiar dacă nu ai a doua fundă, ai voturi laughing) Am nimerit-o? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum amandoua sunt istete, o aleg pe cea frumoasa si orgolioasa. Daca este asa, are niste motive. Si daca descoperi care sunt alea, probabil tu vei fi singurul barbat din viata ei cu care nu va fi cum este ea de obicei si dimpotriva, s-ar comporta chiar frumos happy

O zi placuta.

| Deliiiia a răspuns:

Eu cred ca majoritatea baietilor ar alege-o pe a doua, si chiar si eu daca as fi baiat tot pe a doua as alege-o, chiar daca putini recunosc. A fi tupeist e o calitate in zilele noastre si in plus, orgoliul il avem cu totii. Depinde si la ce privitor ne raportam, toate insusirile enumerate de tine sunt subiective, poate tu consideri pe cineva urat/a, cand altcineva considera aceeasi persoana atractiva.

| valentingb a răspuns (pentru Deliiiia):

Ba am ales-o deja pe prima, pentru că ea știe să iubească, nu se vrea doar iubită, pentru a i se hrăni orgoliul.

| Happyjump a răspuns:

A doua, cred

| Moryami a răspuns:

Mai bine uratica si isteata decat una ORGOLIOASA. Degeaba e frumoasa la exterior daca e urata in interior. happy

| TwiSt1997 a răspuns:

Atata timp cat cea frumoasa e isteata, pe ea as alege-o(daca e isteata renunta la orgoliu, mai ales daca isi da seama c-a gresit(intr-un anumit lucru)-paranteza-n parantezalaughing)

| Adelin89 a răspuns:

Sa fie frumoasa, si-asa nu am nevoie de mai mult de o aventura, frate, da-o dracului de treaba.