| LighteD a întrebat:

Ce beau de obicei fetele in club? MI se pare mie sua chiar sunt fete care beau doar apa cu lamaie?:-

1 răspuns:
| bublegum a răspuns:

Pai depinde de fiecare. si eu cand am fo pentru prima data in club am baut apa cu lamaie laughing pentru ca mi se parea ciudat sa beau alcool de fata cu toti necunoscuti.laughing
dar pe parcurs m-am ''modernizat''laughing si am inceput sa beau ori cokteil. sau berelaughing
dar intr-adevar sunt fete care mai mereu beau apa cu lamaiehee hee