| mirunik_7518 a întrebat:

Ce cadou as putea face unui baiat care implineste 18 anisori? dati-mi multe ideii, mersi kiss

11 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Prezervative.

Gonna need 'em

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
un tricou
sau un cd cu muzica pe care el o asculta.
un urs mare de plus.
sau o cutie cu prezervative laughing
ceva papuci big grin
o sampanie ca e major laughing
sau pur si simplu il duci intr-un magazin sa-si aleaga el.

| mihaibrasov a răspuns:

O cutie mare plina cu rabdari prajite.

| aLaLa a răspuns:

Bani

| Stefanaaa a răspuns:

O suzeta

| BuBuLyNa a răspuns:

Un prezervativlaughing

| alinutssa_7292 a răspuns:

Chiar nu stiu ce i'ai putea face cadou eu stiu ceva amuzanthee hee care ar putea sa ii placa... o papusa gonflabila laughing) ar fi chiar amuzant

| biancabellaa a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il intrebi ce si'ar dori
si in functie de ce isi doreste poti alege unu din ele sau sa ii iei un cadou in functie de pretentii:*

| Aןןє a răspuns:

Poi daca poarta accesorii i-ai putea face cadou un ceas de mana happy sau o bratara de argint thinking

| danielagoldica a răspuns:

O papusa gonflabila!

| andreidiaconescu a răspuns:

Pai un skate poate sa se apuce de skateboarding daca nu deja e skater sau alte chestii de baieti