| mirunik_7518 a întrebat:

Ce cadou as putea face unui baiat care implineste 18 anisori? vreau ideii multeee, pls

4 răspunsuri:
| toteusunt a răspuns:

Pai... o bratara, lant ceva happy
sau un set de parfumuri
sau haine... asta daca ii cunosti stilul si marimea...
bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bratara de piele http://tinyurl.com/3274xn3

| Kovacs06maria a răspuns:

Acum depinde. de exemplu daca e un prieten foarte bun sau chiar iubitul poti merge la un photo shop si daca ai o poza cu voi 2 pe pc, mergi si ti'o scoate poza poza si il mai pui in rama si e super.Sau dar asta depinde, ca poate nu ii genul care sa aprecieze asa ceva acum nu stiu, dar eu am facut astfel de cadouri, si anume am facut portretul acelei persoane pe langa care am compus o poezioara. Iar altceva, cum a spus si,, toteusunt,, un tricou mai cute

| Blablabla21 a răspuns:

Poti sa ii iei un ceas sau un parfum de firma. thinking gandeste`te ce iar place lui sau ce pasiuni are big grin poti sa ii iei si o suzeta laughing asa a primit si fratemiu happy

noroc :*