| LoveÈℓa a întrebat:

Ce carte mi-ati recomanda? Sunt in a clasa a 7.

Răspuns Câştigător
| Aleshandra a răspuns:

Pai eu( sunt clasa a 7a) am citit Cismigiu&Comp de Grigore Bajenaru si Elevul Dima dintr-a saptea de Mihail Drumes la recomandarea doamnei de romana si mi s-au parut foarte interesante si amuzante amandoua, dar daca nu esti fan, ai putea citi Cartea minciunilor de James Maloony, Prea multe blonde de Lauren Henderson, Sunt aiurita si se ia! de Caprice Crane si majoritatea cartilor din seriile Chic si Cocktail, Valentin Letendre de Gadule, Mirajul iubirii de Hortense Ullrich si Joachim Friedrich, sau daca esti fan SF poti incerca cu incredere Jurnalele Vampirilor:*... sper ca te-am ajutat. Bafta la cititbig grin!

2 răspunsuri:
| Céline7 a răspuns:

Colt alb-e despre un catel, coliba unchiului Tom-e o poveste trista sad

| abcquiz a răspuns:

Eve, give up the ghosts, amurg, nu plange sub clar de luna, micile mincinoase...Cauta pe http://www.grupulcorint.ro/magazin/. fundita?