| Mafia4ever a întrebat:

Ce carti ca pretty little liars stiti? Sa fie despre adolescente si misterios...

Răspuns Câştigător
| IasmiTheStrange a răspuns:

Pai Damnare de Lauren Kate.E si de iubire e si misterios si cu adolescenti. E super cartea. Mai bine te-ai apuca de ea pentru ca deja a aparut al treilea volum. Odata ce o incepi, nu mai poti sa te opresti din citit. Si apropo, blonda90, am crezut ca The Secret Circle e doar serial, nu stiam ca e si carte. La fel si Teen Wolf. Exista si carti?

2 răspunsuri:
| blonda90 a răspuns:

The Secret Circle
The Vampire DIaries
Merlin ( nu e cu adolescenti dar este foarte interesant )
The Lying Game
Teen Wolf
[ nu cred ca sunt toate carti dar seriale sigurhappy vizionare palcuta! :* ]

| Lolypop_4017 a răspuns:

Gossip Girl, Jocurile foamei, Seria Wardstone, Jurnalele vampirilor, Cartile din seria fascinatie ( sunt geniale! )