| DodoDodo03 a întrebat:

TPU! Stiti un serial de succes (gen Pretty Little Liars, etc.) care este misterios, care te tine in suspans?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Un serial care te ține în suspans, chiar urmăresc și eu, este în derulare și foarte interesant devine cam de la ep.6.Serialul este:The Family (2016-),mai poți încerca:Ravenswood (spin-off PLL) sau Blood And Oil, Into The Badlands, The Magicians, altele interesante:The 100, The Flash, Arrow, Wicked City, Nowhere Boys

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Into the Badlands (2015)

| MeForeverAlone a răspuns:

Twilight :)
city hunter
you are surrounded
descendents of the sun
le găsești pe www.viki.com

| DodoDodo03 explică:

Va multumesc tuturor!

| Lissa8 a răspuns:

Uita-te la Supernatural. Nu e neaparat misterios, dar e genial.