| D[:x] a întrebat:

Ce carti interesante ati citit in ultimul timp? Mentionez ca am 13 ani.big grin

Răspuns Câştigător
| vintageheart a răspuns:

happySeria Pantalonii Calatori e superba. Poti citi despre ea pe net.

happySeria Harry Potter(cartile sunt de 1000 de ori mai super decat filmele, crede-ma)

happyCismigiu & Comp.

happyTom Sawyer

happyColiba unchiului Tom

Toate cele de mai sus le-am citit si am aproape 13 ani.happy
Cel mai mult ti le recomand recimand seriile harry potter i pantalonii calatori.Amandoua au fost bestsellere.

6 răspunsuri:
| Ada... a răspuns:

Bunawinking! Mizerabilii, Elevul Dima dintr-a VII-a, Maitreyi, Domnisoara Christina, O lume disparuta, Sarpelehappy.

| blue95 a răspuns:

Elevul Dima dintr-a saptea
Invitatie la vals
2000 de leghe sub mari
Aventurile lui Tom Sawer
Heidi fetita muntilor

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Aventurile lui Tom Sawyer

Cismigiu & Comp

Marile Sperante

Morcoveata

| Bilqux a răspuns:

Chemarea strabunilor, Aventurile lui Tom Sawyer, Heidi fetita muntilor sper ca am fost de ajutor happywinking

| Alexandraaa_8011 a răspuns:

La Medeleni, Elevul Dima dintr-a 7a, De veghe in lanul de secara, Romanul adolescentului miop.cam astea.si eu am tot 13 ani si st superbehappy sper ca am fost de folos:*

| wonderfully a răspuns:

Cartile din seria de nuvele horror pentru copii "Goosebumps" de R. L. Stine.Sunt super interesante.