| momo a întrebat:

Ce carti ati mai citit in ultimul timp?

3 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

De cand a inceput scoala abia am timp sa respir, din pacate am inceput o carte si nici n-am ajuns la mijloc.Pe cand azi vara citeam non stop.Asta e!

| chocolate27 a răspuns:

Tocmai am terminat "Dama cu camelii" de Al. Dumas-fiul. E superba, incearca si imi vei da dreptate.Alta carte recent citita e "Gandirea pozitiva"-Vera Peiffer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am terminat "Enigma vietii si a mortii"- Aurel Popescu-Balcesti, iar acum citesc "Fericirea autentica" de Martin EP Seligman.