| YuLiAnDrEeA a întrebat:

Ce carti urmeaza cu bravo dupa bloddy valentine?

4 răspunsuri:
| JiHyun a răspuns:

Nu se poate si, pentru ca cei de la BRAVO nu vor spune asta decat dua ce va da aceasta carte.

| HandsOfTime a răspuns:

Buna.Nu se stie inca.Se va stabili zilelea astea. Daca vrei sa apara cercul secret voteaza aici http://shadowbooks.wordpress.com/.

| YuLiAnDrEeA explică (pentru HandsOfTime):

Bineinteles ca vreau sa apara cercul secret, dar mai exact unde trebuie sa votez?

| HandsOfTime a răspuns (pentru YuLiAnDrEeA):

Intri pe site-ul pe cate ti l-am dat si in partea dreapta e o intrebarebig grinoriti ca Cercul secret de L.J.Smith sa se comercializeze cu bravo? si bifezi acolo.